See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego do wysokości 12 600 000,00 zł (słownie: dwanaście milionów sześćset tysięcy złotych) z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu gminy oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów
Beschreibung: Udzielenie kredytu długoterminowego do wysokości 12 600 000,00 zł (słownie: dwanaście milionów sześćset tysięcy złotych) z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu gminy oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów, zgodnie z Uchwałą Nr VIII/71/24 Rady Gminy Łomża z dnia 30 grudnia 2024 r. z późn. zm.
Vorherige Bekanntmachung: 670662-2025
Interne Kennung: WI.271.1.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001