See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leiderschap Trainings
Beschreibung: Ontwerpen en implementeren van een strategie om ons leiderschapsmodel verder te verankeren binnen Elia Group, met inachtneming van de bestaande ontwikkelingsinitiatieven bij 50Hertz en Elia. We streven naar een grotere impact van onze acties, gebaseerd op de competenties van ons huidige leiderschapsmodel. We willen het Elia leiderschapsmodel sterker verankeren binnen de organisatie en de beoogde doelgroep beter bereiken met meer op maat gemaakte communicatie.
Interne Kennung: WS2534839497
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Strategische partner
Beschreibung: De dienstverlener wordt geacht een coherente en krachtige strategie te ontwikkelen en te presenteren voor de verdere adoptie en implementatie van ons leiderschapsmodel, met respect voor lokale verschillen en bestaande, goed bewezen initiatieven. Daarnaast wordt van de dienstverlener verwacht dat hij een opleidingsaanbod ontwikkelt en uitrolt met betrekking tot ons leiderschapsmodel op individueel niveau, gericht op onze senior- en people managers en medewerkers.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Indien van toepassing, zal beschreven worden in de aanbestedingsdocumenten
Los: LOT-0002
Titel: Opleidingsaanbod op teamniveau
Beschreibung: Op basis van een duidelijke opdrachtbevestiging met Elia Group wordt van de dienstverlener verwacht dat hij teamcoachings ontwikkelt en uitrolt in verband met ons leiderschapsmodel voor onze Senior- en People Managers, Exempts en Werknemers.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Opleidingsaanbod (offsite) op EXCO-/Senior Managementniveau
Beschreibung: Op basis van een duidelijke opdrachtbevestiging met Elia Group wordt van de dienstverlener verwacht dat hij een state-of-the-art offsite training ontwikkelt en uitrolt in verband met ons leiderschapsmodel, specifiek voor onze Senior Managers, waarbij ervaringsgericht leren geïntegreerd is.
Interne Kennung: 3