See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kompleksowe utrzymanie rzek, cieków, kanałów i zbiorników wodnych na terenie działania Zarządu Zlewni w Toruniu (zamówienie podobne do części 5 do postępowania G.ROZ.2710.17.2025)”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na kompleksowym utrzymaniu rzek, cieków, kanałów i zbiorników wodnych na terenie Nadzoru Wodnego Golub Dobrzyń, powiat wąbrzeski (Struga Kujawka, Struga Wąbrzeska, Kanał Zgniłka). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia określają: a) Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik Nr 1 do Zaproszenia do negocjacji, b) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 2 do Zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: G.ROZ.2710.123.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
Los: LOT-0001