See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa energii elektrycznej w 2026 roku do obiektów Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego, zlokalizowanych na terenie kraju.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa energii elektrycznej do obiektów Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego zlokalizowanych na terenie kraju. 2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: 2.1. załączniku nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”; 2.2. załączniku nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”.
Vorherige Bekanntmachung: 621719-2025
Interne Kennung: EDZ.26.110.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EZP.26.110.2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach zamówienia opcjonalnego Zamawiający przewiduje: 1. uruchomienia dodatkowych punktów odbioru instalacji OZE 2. rozliczenia energii elektrycznej wytworzoną przez instalację OZE w ramach prosumenta wirtualnego, po wejściu w życie odpowiednich ustaw; 3. dokonanie dodatkowego zakupu energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego w ramach prawa opcji. Wartość dodatkowych dostaw w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 20% wartości umowy; 4. Ceny jednostkowe energii określone w ofercie złożonej przez Wykonawcę w ramach zamówienia podstawowego będą obowiązywać także w przypadku dostawy realizowanej w ramach prawa opcji.