831830-2025 - Wettbewerb
Polen – Datenübertragungsanlagen – Dostawa medycznych systemów transmisji obrazu z sal operacyjnych do sal dydaktycznych (DZP.25.83.2025)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa medycznych systemów transmisji obrazu z sal operacyjnych do sal dydaktycznych (DZP.25.83.2025)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja medycznych systemów transmisji obrazu z sal operacyjnych do sal dydaktycznych na potrzeby Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. 1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakres gwarantowany na który składa się dostawa medycznych systemów transmisji obrazu z 4 sal operacyjnych do sal dydaktycznych. 1.2. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Prawem opcji objęta zostanie dostawa medycznych systemów transmisji obrazu z 1 sali operacyjnej do sal dydaktycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym również OPZ). 3. Zamówienie finansowane jest w ramach projektu UE - Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. "Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie’’ będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w ramach Umowy nr KPOD.07.05-IP.10-0023/24/KPO/1206/2025/99 4. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) wg załącznika nr 3 do SWZ 5. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ 6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne KennungDZP.25.383.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32260000 Datenübertragungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDZP.25.83.2025
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Prawem opcji objęta zostanie dostawa medycznych systemów transmisji obrazu z 1 sali operacyjnej do sal dydaktycznych. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia określone w OPZ dotyczą zakresu gwarantowanego oraz zakresu objętego prawem opcji. Informacje związane z uruchomieniem prawa opcji określone zostały w Załączniku nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy