See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wagenpark verzekering
Beschreibung: De huidige overeenkomst voor de verzekering van het wagenpark, loopt 31 december 2025 af. De afdeling Risicomanagement, van de dienst Bedrijfsvoering is opdrachtgever en heeft als doel een nieuwe overeenkomst af te sluiten met één contractant. Het gaat om het verzekeren van zo’n 598 gekentekende voertuigen die in eigendom zijn van en/of gebruik bij (lease) de gemeente Den Haag.
Interne Kennung: 24.193
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge, 66514000 Fracht- und Transportversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000