2. Verfahren
Verfahren
Titel: 91-2025 Beheersen van invasieve exoten landplanten gemeente Groningen
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: • Het beheersen van de Reuzenberenklauw • Het beheersen van de Aziatische Duizendknoop • Het beheersen van de Reuzenbalsemien • Afvoeren van het vrijgekomen materiaal • Monitoring (inventarisatie en registratie) invasieve exoten • Actualisatie inspectiegegevens • Bijkomende werkzaamheden Zie bestek
Interne Kennung: 91-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar. De overeenkomst gaat in op 1 maart 2026 en eindigt op 29 februari 2028.