2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ODZIEŻY ROBOCZEJ (3 ZADANIA)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: zakup odzieży branżowej, specjalnej odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej w jednostkach wojskowych pozostających na zaopatrzeniu 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego z podziałem na zadania.
Vorherige Bekanntmachung: 37885-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procedura przyspieszona w związku z pilną potrzebą udzielenia zamówienia w związku z unieważnieniem postępowania w 2025 roku oraz uzasadnionymi potrzebami Zamawiającego jako RON.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmioty ochrony indywidualnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: zakup odzieży branżowej, specjalnej odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej w jednostkach wojskowych pozostających na zaopatrzeniu 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego: Zadanie nr 1 - Przedmioty ochronny indywidualnej.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych do 60% wartości zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Obuwie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: zakup odzieży branżowej, specjalnej odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej w jednostkach wojskowych pozostających na zaopatrzeniu 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego: Zadanie nr 2 - Obuwie.
Los: LOT-0003
Titel: Odzież ochronna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: zakup odzieży branżowej, specjalnej odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej w jednostkach wojskowych pozostających na zaopatrzeniu 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego: Zadanie nr 3 - Odzież ochronna.