See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa akcesoriów laboratoryjnych oraz drobnego specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa akcesoriów laboratoryjnych oraz drobnego specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa, określonych w Załączniku nr 2 do SWZ, w podziale na części: 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy oraz Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Miejsce realizacji dostaw: zgodnie z Załącznikiem nr 2, nr 3 i nr 3a do SWZ. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych we wskazanych częściach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ. W laboratoriach Centralnego Laboratorium stosowane są metodyki badań ogólnie przyjęte na forum międzynarodowym i w Unii Europejskiej, wymagające zastosowania określonych akcesoriów i sprzętu laboratoryjnego o ustalonym standardzie i jakości (często występuje bezpośrednie wskazanie w metodyce). Ponadto, konieczne jest zachowanie określonego trybu pracy poprzez zastosowanie sprzętu i akcesoriów używanych do tej pory (ich zmiana może w istotny sposób wpłynąć na jakość wyników lub spowodować konieczność ponownej optymalizacji metody). 5. W pozostałych częściach, ilekroć w treści SWZ, w tym w opisie przedmiotu zamówienia, użyte są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, a także normy, Zamawiający dopuszcza znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, a także normy równoważne - pod warunkiem, iż oferowane przez Wykonawcę przedmioty zamówienia będą o takich samych lub lepszych parametrach jakościowych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 - 238 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 pkt. 1 ustawy Pzp. 9. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć ofertę na jedną lub więcej części niniejszego postępowania, opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ. 10. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, o której mowa w art. 311 – 315 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 12. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 13. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Vorherige Bekanntmachung: 266003-2025
Interne Kennung: WIP.261.24.2025.NPA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38522000 Chromatografische Scanner, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 33157700 Befeuchter für Sauerstofftherapie, 18424300 Einweghandschuhe, 42513200 Kühlvorrichtungen, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33141615 Urinbeutel, 30237430 Lichtgriffel, 38931000 Temperatur- und Luftfeuchtigkeitsprüfer, 33141411 Skalpelle und Klingen, 42996700 Abscheider, 38310000 Präzisionswaagen, 42310000 Brenner
5. Los
Los: LOT-0081
Titel: Część 82 - Akcesoria różne
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa akcesoriów laboratoryjnych oraz drobnego specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa, określonych w Załączniku nr 2 do SWZ. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy oraz Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Miejsce realizacji dostaw: zgodnie z Załącznikiem nr 2, nr 3 i nr 3a do SWZ.
Interne Kennung: Część 82 - Akcesoria różne
Los: LOT-0082
Titel: Część 83 - Płytki do testu ELISA
Interne Kennung: Część 83 - Płytki do testu ELISA
Los: LOT-0083
Titel: Część 84 - Testy paskowe
Interne Kennung: Część 84 - Testy paskowe
Los: LOT-0084
Titel: Część 85 - Kulki do homogenizacji
Interne Kennung: Część 85 - Kulki do homogenizacji
Los: LOT-0085
Titel: Część 86 - Waga analityczna
Interne Kennung: Część 86 - Waga analityczna
Los: LOT-0086
Titel: Część 87 - Lampa UV, moduły
Interne Kennung: Część 87 - Lampa UV, moduły
Los: LOT-0087
Titel: Część 88 - Końcówki do pipety
Interne Kennung: Część 88 - Końcówki do pipety
Los: LOT-0088
Titel: Część 89 - Termohigrometr
Interne Kennung: Część 89 - Termohigrometr
Los: LOT-0089
Titel: Część 90 - Szafa na chemikalia
Interne Kennung: Część 90 - Szafa na chemikalia
Los: LOT-0090
Titel: Część 91 - Dejonizator
Interne Kennung: Część 91 - Dejonizator
Los: LOT-0091
Titel: Część 92 - Cieplarka laboratoryjna
Interne Kennung: Część 92 - Cieplarka laboratoryjna
Los: LOT-0094
Titel: Część 49 - Pojemniki i statywy laboratoryjne
Interne Kennung: Część 49 - Pojemniki i statywy laboratoryjne