2. Verfahren
Verfahren
Titel: JeugdzorgPlus 2026
Beschreibung: De opdracht betreft het bieden van JeugdzorgPlus (gesloten jeugdhulp) bij ernstige opgroei- en opvoedingsproblemen voor 2026 aan drie jeugdhulpregio's (Zeeland, West-Brabant West, West-Brabant Oost). De opdracht bestaat uit: - Borging van voldoende zorgaanbod in gesloten setting door het inkopen van in totaal 24 kleinschalige gesloten/hybride plekken JeugdzorgPlus. - Ter voorkoming en/of verkorting van plaatsingen het bieden van de behandeling op basis van schorsing van de machtiging, inzet van voorwaardelijke machtigingen en/of de inzet van Thuisbest en het organiseren van civiel trajectberaden voorafgaand, tijdens en ter afsluiting van plaatsingen.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het plaatsen van jongeren voor gesloten jeugdhulp mag alleen bij de daarvoor geselecteerde zorgaanbieders. Er is sprake van een krimpmarkt vanwege de transformatieopgave naar 0 gesloten plaatsingen in 2030 en de jeugdhulpregio's zijn vanwege het gebrek aan andere zorgaanbieders die gevraagde plekken kunnen bieden in de regio en het afbouwplan nog aangewezen op de inzet van de huidige aanbieder Almata. Vanuit de technische afhankelijkheid is het daarmee nodig Almata ook voor 2026 te contracteren.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: niet van toepassing