See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa produktów farmaceutycznych w cyklicznych dostawach przez okres 12 miesięcy, szczegółowy opis i zakres zawarto w Załączniku Nr 2 do SWZ - „Formularz asortymentowo- cenowy“. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 150 części/pakietów i dopuszcza możliwość składania ofert na dowolną ilość części.
Vorherige Bekanntmachung: 712096-2025
Interne Kennung: 4/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zgodnie z Zał. nr 2 -Formularz asortymentowo- cenowy
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 48
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 50
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr 55
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie nr 59
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie nr 64
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie nr 66
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie nr 68
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie nr 69
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie nr 71
Los: LOT-0077
Titel: Zadanie nr 77
Los: LOT-0080
Titel: Zadanie nr 80
Los: LOT-0086
Titel: Zadanie nr 86
Los: LOT-0091
Titel: Zadanie nr 91
Los: LOT-0094
Titel: Zadanie nr 94
Los: LOT-0097
Titel: Zadanie nr 97
Los: LOT-0101
Titel: Zadanie nr 101
Los: LOT-0107
Titel: Zadanie nr 107
Los: LOT-0117
Titel: Zadanie nr 117
Los: LOT-0118
Titel: Zadanie nr 118
Los: LOT-0121
Titel: Zadanie nr 121
Los: LOT-0122
Titel: Zadanie nr 122
Los: LOT-0124
Titel: Zadanie nr 124
Los: LOT-0125
Titel: Zadanie nr 125
Los: LOT-0126
Titel: Zadanie nr 126
Los: LOT-0127
Titel: Zadanie nr 127
Los: LOT-0131
Titel: Zadanie nr 131
Los: LOT-0132
Titel: Zadanie nr 132
Los: LOT-0134
Titel: Zadanie nr 134
Los: LOT-0137
Titel: Zadanie nr 137
Los: LOT-0140
Titel: Zadanie nr 140
Los: LOT-0142
Titel: Zadanie nr 142
Los: LOT-0143
Titel: Zadanie nr 143
Los: LOT-0144
Titel: Zadanie nr 144
Los: LOT-0145
Titel: Zadanie nr 145
Los: LOT-0147
Titel: Zadanie nr 147
Los: LOT-0148
Titel: Zadanie nr 148