See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego – część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ilości i asortymencie, określonym szczegółowo w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) dla danego zadania, stanowiącym załącznik do wzoru umowy, będącego integralną częścią SWZ. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych. Sprzęt ma być nie starszy niż sześć miesięcy od daty produkcji i pakowany w oryginalnym bezzwrotnym opakowaniu producenta. Dostarczony sprzęt musi posiadać certyfikat „znak CE".
Vorherige Bekanntmachung: 617762-2025
Interne Kennung: WS-ZF.2380.54.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 30232150 Tintenstrahldrucker, 30234000 Speichermedien, 30232110 Laserdrucker, 30216130 Strichcodeleser, 30174000 Etikettdruckmaschinen, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30213300 Tischcomputer, 30233150 Laufwerke für optische Speicherplatten, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego - Zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ilości i asortymencie, określonym szczegółowo w opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych. Sprzęt ma być nie starszy niż sześć miesięcy od daty produkcji i pakowany w oryginalnym bezzwrotnym opakowaniu producenta. Dostarczony sprzęt musi posiadać certyfikat „znak CE".
Interne Kennung: Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 30232150 Tintenstrahldrucker, 30234000 Speichermedien, 30232110 Laserdrucker, 30216130 Strichcodeleser, 30174000 Etikettdruckmaschinen, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0002
Titel: Zakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego - Zadanie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ilości i asortymencie, określonym szczegółowo w opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych. Sprzęt ma być nie starszy niż sześć miesięcy od daty produkcji i pakowany w oryginalnym bezzwrotnym opakowaniu producenta. Dostarczony sprzęt musi posiadać certyfikat „znak CE".
Interne Kennung: Zadanie 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232150 Tintenstrahldrucker, 30232110 Laserdrucker, 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0003
Titel: Zakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego - Zadanie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ilości i asortymencie, określonym szczegółowo w opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych. Sprzęt ma być nie starszy niż sześć miesięcy od daty produkcji i pakowany w oryginalnym bezzwrotnym opakowaniu producenta. Dostarczony sprzęt musi posiadać certyfikat „znak CE".
Interne Kennung: Zadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker, 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0004
Titel: Zakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego - Zadanie nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ilości i asortymencie, określonym szczegółowo w opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 4. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych. Sprzęt ma być nie starszy niż sześć miesięcy od daty produkcji i pakowany w oryginalnym bezzwrotnym opakowaniu producenta. Dostarczony sprzęt musi posiadać certyfikat „znak CE".
Interne Kennung: Zadanie 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 30233150 Laufwerke für optische Speicherplatten