2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Publiczny transport zbiorowy w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Gminy Górowo Iławeckie oraz gmin sąsiednich, które z Gminą Górowo Iławeckie zawarły bądź zawrą porozumienie międzygminne. Połączenia komunikacyjne: do 370 000 wozokilometrów rocznie
Interne Kennung: RIZ.271.1.25.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)