832367-2025 - Wettbewerb
Polen – Fahrzeuge für Abfall – Dostawa fabrycznie nowych pojazdów ciężarowych do zbierania odpadów / 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowych pojazdów ciężarowych do zbierania odpadów / 2025
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę dostaw fabrycznie nowych pojazdów ciężarowych do zbierania odpadów według poniższej specyfikacji: Zadanie 1: – Dostawa 3 szt. fabrycznie nowych pojazdów ciężarowych, na podwoziu trzyosiowym, w układzie napędowym 6x2, z silnikiem spełniającym wymogi normy EURO VI, wyposażonych w zabudowę śmieciarki o pojemności co najmniej 20 m³, przeznaczonych do odbioru i transportu odpadów komunalnych oraz wyposażonych w system wagowy i w system monitoringu wizyjnego, rok produkcji min. 2025. Zadanie 2: Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych pojazdów ciężarowych z napędem gazowym CNG, na podwoziu trzyosiowym, w układzie napędowym 6x2, wyposażonych w zabudowę śmieciarki o pojemności co najmniej 20 m³, przeznaczonych do odbioru i transportu odpadów komunalnych oraz wyposażonych w system wagowy i w system monitoringu wizyjnego, rok produkcji min. 2025.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę dostaw fabrycznie nowych pojazdów ciężarowych do zbierania odpadów według poniższej specyfikacji: Zadanie 1: – Dostawa 3 szt. fabrycznie nowych pojazdów ciężarowych, na podwoziu trzyosiowym, w układzie napędowym 6x2, z silnikiem spełniającym wymogi normy EURO VI, wyposażonych w zabudowę śmieciarki o pojemności co najmniej 20 m³, przeznaczonych do odbioru i transportu odpadów komunalnych oraz wyposażonych w system wagowy i w system monitoringu wizyjnego, rok produkcji min. 2025. 2. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy, technicznie sprawny, gotowy do pracy, na własny koszt do miejsca wskazanego przez Zamawiającego: ul. Przemysłowa 14 w Bełchatowie w dniach roboczych od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 14:00 zgodnie z terminem zadeklarowanym przez Wykonawcę w Formularzu oferty. Dostarczony pojazd (każdy odrębnie) powinien być umyty z zewnątrz, wewnątrz i zatankowany min. pół zbiornika paliwa. 3. Zamawiający dopuszcza sukcesywną dostawę pojazdów jednak w terminie nie dłuższym niż Wykonawca zadeklarował w Formularzu oferty. 4. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania pokazu sprawności technicznej przedmiotu umowy, w obecności Zamawiającego, po dostarczeniu przedmiotu umowy. 5. Odbiór przedmiotu umowy nastąpi w obecności przedstawiciela Wykonawcy. 6. Przeprowadzenie w miejscu i w dniu odbioru pojazdów szkolenia z obsługi i bezpiecznego eksploatowania pojazdu i urządzeń zabudowy (nadwozia). 7. Zapewnienie 3 szkoleń (dla Zadania 1) i wytypowanych przez Zamawiającego pracowników w zakresie, napraw i konserwacji podwozia oraz przeglądów i napraw kompletnej zabudowy (nadwozia) w terminie pomiędzy 30 a 50 dni od dnia odbioru ilościowo-jakościowego pojazdów, potwierdzanego podpisaniem protokołu odbioru. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w załączniku: 1A do SWZ dla Zadania 1
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę dostaw fabrycznie nowych pojazdów ciężarowych do zbierania odpadów według poniższej specyfikacji: Zadanie 2: Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych pojazdów ciężarowych z napędem gazowym CNG, na podwoziu trzyosiowym, w układzie napędowym 6x2, wyposażonych w zabudowę śmieciarki o pojemności co najmniej 20 m³, przeznaczonych do odbioru i transportu odpadów komunalnych oraz wyposażonych w system wagowy i w system monitoringu wizyjnego, rok produkcji min. 2025. 2.Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy, technicznie sprawny, gotowy do pracy, na własny koszt do miejsca wskazanego przez Zamawiającego: ul. Przemysłowa 14 w Bełchatowie w dniach roboczych od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 14:00 zgodnie z terminem zadeklarowanym przez Wykonawcę w Formularzu oferty. Dostarczony pojazd (każdy odrębnie) powinien być umyty z zewnątrz, wewnątrz i zatankowany min. pół zbiornika paliwa. 3.Zamawiający dopuszcza sukcesywną dostawę pojazdów jednak w terminie nie dłuższym niż Wykonawca zadeklarował w Formularzu oferty. 4.Wykonawca zobowiązuje się do wykonania pokazu sprawności technicznej przedmiotu umowy, w obecności Zamawiającego, po dostarczeniu przedmiotu umowy. 5.Odbiór przedmiotu umowy nastąpi w obecności przedstawiciela Wykonawcy. 6.Przeprowadzenie w miejscu i w dniu odbioru pojazdów szkolenia z obsługi i bezpiecznego eksploatowania pojazdu i urządzeń zabudowy (nadwozia). 7.Zapewnienie 2 szkoleń (dla Zadania 2) wytypowanych przez Zamawiającego pracowników w zakresie, napraw i konserwacji podwozia oraz przeglądów i napraw kompletnej zabudowy (nadwozia) w terminie pomiędzy 30 a 50 dni od dnia odbioru ilościowo-jakościowego pojazdów, potwierdzanego podpisaniem protokołu odbioru. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w załączniku: 1B do SWZ dla Zadania 2.