832445-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Zakup i sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych, UCZKIN.ZP.20.2025.EU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych, UCZKIN.ZP.20.2025.EU
Beschreibungprzedmiotem zamówienia jest zakup oraz sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych do Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. w Warszawie, podzielone na 16 części, w asortymencie i ilościach określonych szczegółowo w SWZ
Interne KennungUCZKIN.ZP.20.2025.EU
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungLeki
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
TitelCzęść 9
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0010
TitelCzęść 10
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0011
TitelCzęść 11
Interne KennungCzęść 11
LosLOT-0012
TitelCzęść 12
Interne KennungCzęść 12
LosLOT-0013
TitelCzęść 13
Interne KennungCzęść 13
LosLOT-0014
TitelCzęść 14
Interne KennungCzęść 14
LosLOT-0015
TitelCzęść 15
Interne KennungCzęść 15
LosLOT-0016
TitelCzęść 16
Interne KennungCzęść 16