832495-2025 - Ergebnis
Polen – Tischcomputer – Zadanie nr 1 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny i Zadanie nr 2 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZadanie nr 1 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny i Zadanie nr 2 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: a) w Zadaniu nr 1 jest dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny w ilości 50 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt. b) w Zadaniu nr 2 jest dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny w ilości 9 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt.
Vorherige Bekanntmachung590388-2025
Interne KennungWZPiFP­-99­-25 Zadanie nr 1 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny i Zadanie nr 2 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 1 jest dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny w ilości 50 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt.
Interne KennungWZPiFP­-99­-25 Zadanie nr 1 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny
Menge50 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie podstawowe: 50 sztuk, Zamówienie z prawem opcji: 50 sztuk. Szczegółowe informacje w zakresie sposobu realizacji prawa opcji określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 2 jest dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny w ilości 9 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt.
Interne KennungWZPiFP­-99­-25 Zadanie nr 2 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny
Menge9 Stück