83255-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Przystajń
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Przystajń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbioru, transportu i zagospodarowania wskazanych odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości wykorzystywanych w celach rekreacyjno-wypoczynkowych położonych na terenie Gminy Przystajń, wyposażenie tych nieruchomości w pojemniki i worki, oraz odbioru, transportu i zagospodarowania wskazanych odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.
Interne Kennung: RI-KR.271.3.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden