2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en Onderhoud – Diverse typen (aanhanger)hoogwerkers
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van aanhangerhoogwerkers en diverse type hoogwerkers inclusief onderhoud, wettelijke keuringen en veiligheidsinspecties, opleidingen en reserveonderdelen inclusief accessoires.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44481000 Drehleitern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Levering en onderhoud - Aanhangerhoogwerkers
Beschreibung: De aanbestedende dienst wil aanvankelijk (19) aanhangerhoogwerkers aanschaffen, met de optie om nog eens (19) aanhangerhoogwerkers aan te schaffen. Deze aanhangerhoogwerkers vallen allemaal binnen de scope van de onderhoudsovereenkomst. Naast de aankoop en levering van de aanhangerhoogwerkers omvat de opdracht ook het verzorgen van bedienings- en OLM-opleidingen op de afleverlocaties. Daarnaast wil de aanbestedende dienst een onderhoudsovereenkomst afsluiten voor ILM- en DLM-onderhoud, opleidingen en de verplichte keuringen van de aanhangerhoogwerkers.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Levering en onderhoud - Diverse type hoogwerkers
Beschreibung: De aanbestedende dienst wil aanvankelijk (69) diverse type hoogwerkers aanschaffen, met de optie om nog eens (69) diverse type hoogwerkers aan te schaffen. Deze hoogwerkers vallen allemaal binnen de scope van de onderhoudsovereenkomst. Naast de aankoop en levering van de hoogwerkers omvat de opdracht ook het verzorgen van bedienings- en OLM-opleidingen op de afleverlocaties. Daarnaast wil de aanbestedende dienst een onderhoudsovereenkomst afsluiten voor ILM- en DLM-onderhoud, opleidingen en de verplichte keuringen van de aanhangerhoogwerkers.