832709-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bewachungsdienste – Zabezpečení ostrahy v objektech CSOP
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZabezpečení ostrahy v objektech CSOP
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování bezpečnostních služeb spočívajících v zajištění ostrahy objektů, a to v Domě spokojeného žití (DSŽ) Sámova a v Domově pro seniory (DS) Zvonková.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZjednodušený režim dle části páté zákona (§ 129 zákona). Veřejná zakázka Kategorie 12 dle přílohy č. 4 zákona – Vyhledávací a bezpečnostní služby.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelZabezpečení ostrahy v objektech CSOPZabezpečení ostrahy v objektech CSOP
Interne Kennung042025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste