See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Konserwacja i utrzymanie cieków i kanałów na terenie ZZ Toruń (zamówienie podobne do części 12 do postępowania G.ROZ.2710.14.2024).”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja i utrzymanie cieków i kanałów na terenie ZZ Toruń – Nadzór Wodny Chełmno, na obiektach: Rów Plemięcki, Marusza, Fryba, Turznica i Kanał Łączący. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia określają: a) Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik Nr 1 do Zaproszenia do negocjacji, b) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 2 do Zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: G.ROZ.2710.137.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
Los: LOT-0001