See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie gminy Bytów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych na terenie gminy Bytów, to jest podjęcia wszelkich czynności niezbędnych do zapewnienia oświetlenia na tym obszarze.
Interne Kennung: BRZ.271.40.2025.AZ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001