See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wykorzystania cywilnego statku powietrznego wraz z załogą do zabezpieczenia szkolenia spadochronowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wykorzystania cywilnego statku powietrznego wraz z załogą do zabezpieczenia szkolenia spadochronowego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 4 do SWZ w ramach pięciu części: 1.1. Część nr 1 – Usługa wykorzystania statku powietrznego wraz z załogą w celu zabezpieczenia szkolenia spadochronowego żołnierzy WS w zakresie skoków z wolnym systemem otwarcia przez skoczka przez tylną rampę samolotu. 1.2. Część nr 2 – Usługa wykorzystania statku powietrznego AN-2 wraz z załoga w celu zabezpieczenia szkolenia spadochronowego żołnierzy WS. 1.3. Część nr 3 – Usługa wykorzystania statku powietrznego wraz z załogą w celu zabezpieczenia szkolenia spadochronowego żołnierzy WS w zakresie skoków z wolnym systemem otwarcia przez drzwi boczne. 1.4. Część nr 4 – Usługa wykorzystania statku powietrznego AN-2 wraz z załogą w celu zabezpieczenia szkolenia spadochronowego żołnierzy JW 3940. 1.5. Część nr 5 – Usługa wykorzystania statku powietrznego wraz z załogą w celu zabezpieczenia szkolenia spadochronowego żołnierzy JW 3940 w zakresie skoków z wolnym systemem otwarcia przez drzwi boczne. 2. Wymagania Zamawiającego, opis przedmiotu zamówienia, jego zakres oraz warunki realizacji zamówienia przedstawiają: a) zał. nr 3 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy” b) zał. nr 4 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” c) zał. nr 5 A - E do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa – część nr 1 - 5”
Interne Kennung: ZP/01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60424100 Vermietung von Luftfahrzeugen mit Besatzung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa wykorzystania statku powietrznego wraz z załogą w celu zabezpieczenia szkolenia spadochronowego żołnierzy WS w zakresie skoków z wolnym systemem otwarcia przez skoczka przez tylną rampę samolotu
Beschreibung: Wymagania Zamawiającego, opis przedmiotu zamówienia, jego zakres oraz warunki realizacji zamówienia przedstawiają: a) zał. nr 3 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy” b) zał. nr 4 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” c) zał. nr 5 A do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa – część nr 1”
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje usługę w ramach zamówienia podstawowego oraz w ramach opcji w zakresie części nr 1 zgodnie z art. 31 ust. 2 oraz art. 441 ust. 1 Ustawy. 2. Skorzystanie przez Zamawiającego z opcji będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy, według ceny określonej w umowie. Opcja w niniejszym postępowaniu polega na możliwości zamówienia dodatkowego oprócz ilości w zamówieniu podstawowym, także dodatkowych ilości usług określonych w części nr 1 w zależności od potrzeb określonych w zał. nr 5 A do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa - część nr 1”. 3. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „opcja” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Ostateczna ilość usług w ramach opcji będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego na ten cel środków finansowych. Zamawiający może nie skorzystać z opcji, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 4. Zamawiający może z opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w zał. nr 5 A do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa – część nr 1” w całym okresie obowiązywania umowy w 2025r. i 2026r. 5. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane w okolicznościach przewidzianych we wzorze umowy. 6. Zamawiający zastrzega sobie prawo do uruchomia usług opcjonalnych w 2025 r. i 2026 r. po wykorzystaniu usług w zamówieniu podstawowym o czym powiadomi Wykonawcę pisemnie. 7. Skorzystanie z opcji nie wymaga aneksowania umowy. 8. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z opcji, Wykonawcy będzie się należało wynagrodzenie wg ceny jak dla zamówienia podstawowego i wycenione przez Wykonawcę w zał. nr 5 A - „Szczegółowa oferta cenowa - część nr 1” stanowiącej część oferty w ramach opcji. 9. Usługa realizowana w ramach opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa wykorzystania statku powietrznego AN-2 wraz z załoga w celu zabezpieczenia szkolenia spadochronowego żołnierzy WS
Beschreibung: Wymagania Zamawiającego, opis przedmiotu zamówienia, jego zakres oraz warunki realizacji zamówienia przedstawiają: a) zał. nr 3 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy” b) zał. nr 4 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” c) zał. nr 5 B do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa – część nr 2”
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Usługa wykorzystania statku powietrznego wraz z załogą w celu zabezpieczenia szkolenia spadochronowego żołnierzy WS w zakresie skoków z wolnym systemem otwarcia przez drzwi boczne
Beschreibung: Wymagania Zamawiającego, opis przedmiotu zamówienia, jego zakres oraz warunki realizacji zamówienia przedstawiają: a) zał. nr 3 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy” b) zał. nr 4 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” c) zał. nr 5 C do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa – część nr 3”
Interne Kennung: Część nr 3
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje usługę w ramach zamówienia podstawowego oraz w ramach opcji w zakresie części nr 3 zgodnie z art. 31 ust. 2 oraz art. 441 ust. 1 Ustawy. 2. Skorzystanie przez Zamawiającego z opcji będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy, według ceny określonej w umowie. Opcja w niniejszym postępowaniu polega na możliwości zamówienia dodatkowego oprócz ilości w zamówieniu podstawowym, także dodatkowych ilości usług określonych w części nr 3 w zależności od potrzeb określonych w zał. nr 5 C do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa - część nr 3”. 3. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „opcja” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Ostateczna ilość usług w ramach opcji będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego na ten cel środków finansowych. Zamawiający może nie skorzystać z opcji, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 4. Zamawiający może z opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w zał. nr 5 C do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa – część nr 3” w całym okresie obowiązywania umowy w 2025r. i 2026r. 5. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane w okolicznościach przewidzianych we wzorze umowy. 6. Zamawiający zastrzega sobie prawo do uruchomia usług opcjonalnych w 2025 r. i 2026 r. po wykorzystaniu usług w zamówieniu podstawowym o czym powiadomi Wykonawcę pisemnie. 7. Skorzystanie z opcji nie wymaga aneksowania umowy. 8. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z opcji, Wykonawcy będzie się należało wynagrodzenie wg ceny jak dla zamówienia podstawowego i wycenione przez Wykonawcę w zał. nr 5 C - „Szczegółowa oferta cenowa - część nr 3” stanowiącej część oferty w ramach opcji. 9. Usługa realizowana w ramach opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0004
Titel: Usługa wykorzystania statku powietrznego AN-2 wraz z załogą w celu zabezpieczenia szkolenia spadochronowego żołnierzy JW 3940
Beschreibung: Wymagania Zamawiającego, opis przedmiotu zamówienia, jego zakres oraz warunki realizacji zamówienia przedstawiają: a) zał. nr 3 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy” b) zał. nr 4 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” c) zał. nr 5 D do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa – część nr 4”
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Usługa wykorzystania statku powietrznego wraz z załogą w celu zabezpieczenia szkolenia spadochronowego żołnierzy JW 3940 w zakresie skoków z wolnym systemem otwarcia przez drzwi boczne
Beschreibung: Wymagania Zamawiającego, opis przedmiotu zamówienia, jego zakres oraz warunki realizacji zamówienia przedstawiają: a) zał. nr 3 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy” b) zał. nr 4 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” c) zał. nr 5 E do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa – część nr 5”
Interne Kennung: Część nr 5