832851-2025 - Ergebnis
Niederlande – Wartung von Gleisen – PGO-Zee-Zevenaar-2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPGO-Zee-Zevenaar-2
BeschreibungDe aanbesteding vindt plaats als een niet-openbare procedure op grond van het ARN2016 Deel II alsmede de Europees als oproep tot mededinging gepubliceerde Erkenningsregeling ProRail (EP2019), branchedeel Onderhoudsaannemers. Geen
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50225000 Wartung von Gleisen
5. Los
LosLOT-0000
TitelPrestatie Gericht Onderhoud Zee-Zevenaar-2
BeschreibungPrestatie Gericht Onderhoud PGO gebied ZZV-2 5+1 jaar
Interne Kennung1