See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van koffie en toebehoren voor stad Lier, OCMW Lier en de Lokale Politie Lier
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering van koffie en toebehoren voor stad Lier, OCMW Lier en de Lokale Politie Lier
Interne Kennung: PPP0J0-935/5321/2025/834
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Koffie en toebehoren voor woonzorgcentrum Paradijs
Beschreibung: Koffie en toebehoren voor woonzorgcentrum Paradijs
Interne Kennung: 2025/834_1
Los: LOT-0002
Titel: Koffie en toebehoren voor dienstencentrum het schoppeke
Beschreibung: Koffie en toebehoren voor dienstencentrum het schoppeke
Interne Kennung: 2025/834 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Koffie en toebehoren voor de Lokale Politie Lier
Beschreibung: Koffie en toebehoren voor de Lokale Politie Lier
Interne Kennung: 2025/834 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Levering van koffie en toebehoren voor diverse stadsdiensten
Beschreibung: Levering van koffie en toebehoren voor diverse stadsdiensten
Interne Kennung: 2025/834 4_4