832953-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstprogramme für Softwarepakete – Zakup i dostawa systemu antyDDoS oraz doposażenie zapory WAF w ramach realizacji inwestycji związanej z działalnością naukową pn. Wdrożenie systemu AntyDDoS w sieci TASK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa systemu antyDDoS oraz doposażenie zapory WAF w ramach realizacji inwestycji związanej z działalnością naukową pn. Wdrożenie systemu AntyDDoS w sieci TASK
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa serwera z oprogramowaniem mitygującym ataki DDOS (zwanym dalej systemem antyDDOS), wymierzonym przeciwko infrastrukturze Zamawiającego oraz wybranym klientom, doposażenie przełączników Zamawiającego w dwie karty liniowe umożliwiające redundantne dołączenie operatorów w warstwie 2 i pobieranie kopii ruchu w celu jej analizy oraz zakup dwóch routerów i dwóch firewalli jako urządzeń wdrażających polityki filtrujące mitygujące ataki DDOS w sieci Zamawiającego oraz doposażenie systemu WAF posiadanego przez Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung709587-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 ustawy
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Dostawa serwera z oprogramowaniem mitygującym ataki DDOS (zwanym dalej systemem antyDDOS), wymierzonym przeciwko infrastrukturze Zamawiającego oraz wybranym klientom
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest do jednoznacznego określenia zaoferowanych produktów, charakteryzując je poprzez wskazanie w tabeli zawartej w formularzu ofertowym wymaganych informacji umożliwiających identyfikację zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Informacja zawarta w tabeli stanowi treść oferty i nie podlega uzupełnieniu.
LosLOT-0002
Titel2. Doposażenie przełączników Zamawiającego w dwie karty liniowe umożliwiające redundantne dołączenie operatorów w warstwie 2 i pobieranie kopii ruchu w celu jej analizy oraz zakup dwóch routerów i dwóch firewalli jako urządzeń wdrażających polityki filtrujące mitygujące ataki DDOS w sieci Zamawiającego
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest do jednoznacznego określenia zaoferowanych produktów, charakteryzując je poprzez wskazanie w tabeli zawartej w formularzu ofertowym wymaganych informacji umożliwiających identyfikację zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Informacja zawarta w tabeli stanowi treść oferty i nie podlega uzupełnieniu. Dla Części II Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji polegające na wydłużeniu o dodatkowe 24 miesiące, tj. do 60 miesięcy serwisu gwarancyjnego producenta dla routerów i firewalli. Wykonawca nie może odmówić wykonania umowy w zakresie objętym opcją, o ile tylko Zamawiający złoży oświadczenie (pisemne albo w postaci elektronicznej – opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, pod rygorem nieważności) o skorzystaniu z niej, na co najmniej 3 miesiące przed upływem terminu gwarancji w ramach zamówienia podstawowego dla routerów i firewalli (tj. do czasu upływu 33. miesiąca okresu gwarancji). Realizacja serwisu gwarancyjnego producenta w okresie opcjonalnym będzie się odbywała na takich samych warunkach jak realizacja tego serwisu w okresie podstawowym.
LosLOT-0003
Titel3. Doposażenie doposażenie systemu WAF posiadanego przez Zamawiającego