832966-2025 - Ergebnis
Polen – Medienspeicher- und -lesegeräte – Zakup przestrzeni dyskowej do macierzy obiektowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup przestrzeni dyskowej do macierzy obiektowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup przestrzeni dyskowej do macierzy obiektowych: 1) 3 szt. półek macierzowych (1 sztuka w Podstawowym Ośrodku Przetwarzania Danych, tj. POPD, 1 sztuka w Zapasowym Ośrodku Przetwarzania Danych, tj. ZOPD i 1 sztuka w Odizolowanym Ośrodku Przetwarzania Danych znajdującym się w lokalizacji jednostki organizacyjnej prokuratury, tj. OOPD), spełniających wymagania określone w pkt 4 Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ; 2) usług wdrożenia dostarczonego sprzętu, określonych w pkt 5 Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zakres przedmiotu zamówienia określa projekt umowy – Załącznik nr 2 do SWZ oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ. 3. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą jako przedmiotowego środka dowodowego wypełnionej i podpisanej specyfikacji technicznej sprzętu stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ. 4. Zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp, jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowego środka dowodowego wraz z ofertą lub złożony przedmiotowy środek dowodowy będzie niekompletny, Zamawiający nie przewiduje wezwania do jego złożenia lub uzupełnienia.
Interne Kennung1001-10.261.32.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. W ciągu 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy Zamawiający może w ramach Prawa Opcji zlecić Wykonawcy dostawę do POPD, ZOPD i OOPD Sprzętu określonego w pkt 6 Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia wraz ze świadczeniem usług określonych w pkt 7 Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia do momentu wykorzystania limitu środków, określonych w § 8 ust. 9 projektu umowy. 2. Zlecenia, o których mowa w pkt 1, stanowią uprawnienia Zamawiającego objęte Prawem Opcji. W przypadku niewykorzystania przez Zamawiającego Prawa Opcji Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego żadne roszczenia z tego tytułu.