See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych - "Budowa budynku magazynowego wielobranżowego z częścią administracyjną wraz z infrastrukturą towarzyszącą w m. Biała Podlaska" wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania: „Budowa budynku magazynowego wielobranżowego z częścią administracyjną wraz z infrastrukturą towarzyszącą w m. Biała Podlaska” wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: SWZ, Dokumentacja projektowa jawna zawierająca informacje wrażliwe oraz niejawna o klauzuli „ZASTRZEŻONE” oraz Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia/Umowy (SOPZ/U) - stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 4.009/22/PO/WIB
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001