2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacją Robót oraz zarządzanie Kontraktem pn.:„Budowa obwodnicy Radomska w ciągu DK42 i DK91 wraz z rozbudową DK 91 i budową mostu na rzece Warcie w woj. łódzkim w podziale na 3 Odcinki: Odcinek 1:Budowa obwodnicy Radomska w ciągu DK42, Odcinek 2:Budowa obwodnicy Radomska w ciągu DK91, Odcinek 3: Rozbudowa DK 91 z budową mostu na rzece Warcie w woj. łódzki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie Usługi w zakresie nadzoru nad projektowaniem, zarządzania i kontroli oraz nadzoru nad realizacją umowy zawartej w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, której przedmiotem jest: „Budowa obwodnicy Radomska w ciągu drogi krajowej nr DK42 i DK91 wraz z rozbudową DK 91 i budową mostu na rzece Warcie w województwie łódzkim w podziale na 3 Odcinki: Odcinek 1: Budowa obwodnicy Radomska w ciągu drogi krajowej nr DK42, Odcinek 2: Budowa obwodnicy Radomska w ciągu drogi krajowej nr DK91, Odcinek 3: Rozbudowa DK 91 z budową mostu na rzece Warcie w województwie łódzkim.”
Interne Kennung: O/ŁO.D-3.2410.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0000
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation