See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup dwóch ambulansów sanitarnych dla SPZOZ w Krotoszynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup dwóch ambulansów z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - formularz cenowy- załącznik nr 2 do SWZ - opis parametrów technicznych – załącznik nr 7 do SWZ - warunki gwarancji i serwisu pogwarancyjnego – załącznik nr 8 do SWZ - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001