See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístroje do laboratoří FAPPZ II.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka přístrojů do laboratoří FAPPZ.
Interne Kennung: 890
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Ruční XRF spektrometr
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka ručního XRF spektrometru.
Interne Kennung: část d)
Los: LOT-0003
Titel: Spektrofotometr laboratorní
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka laboratorního spektrofotometru.
Interne Kennung: část c)
Los: LOT-0002
Titel: Spektrofotometr UV - VIS
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka spektrofotometru UV – VIS.
Interne Kennung: část b)
Los: LOT-0001
Titel: a) Mikroobjemový spektrofotometr
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka mikroobjemového spektrofotometru.
Interne Kennung: část a)