See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej dla obiektów Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich Sp. z o.o. na lata 2026 - 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej o łącznym szacunkowym wolumenie 5 210,996 MWh (+15%). Zakup energii realizowany będzie po zawarciu umowy, ale nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026 roku oraz nie wcześniej, niż po pozytywnie przeprowadzonej procedurze zmiany sprzedawcy do dnia 31 grudnia 2027 roku. Wskazaną dodatnią tolerancję dotyczącą wolumenu energii elektrycznej będącej przedmiotem zamówienia, należy rozumieć jako prawo opcji w rozumieniu przepisu art. 441 Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 639978-2025
Interne Kennung: ZP/01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup energii elektrycznej dla obiektów Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich sp. z o.o. na lata 2026 - 2027
Beschreibung: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia zawarto w – załączniku nr 2, 2a do SWZ - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5 do SWZ