833326-2025 - Ergebnis
Polen – Allgemeine und berufliche Bildung – Świadczenie kompleksowej usługi szkoleniowej oraz doradczej zapewnionej ekodoradcom, zatrudnionym w ramach projektu „Mazowsze bez smogu”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie kompleksowej usługi szkoleniowej oraz doradczej zapewnionej ekodoradcom, zatrudnionym w ramach projektu „Mazowsze bez smogu”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę kompleksowej usługi szkoleniowej oraz doradczej zapewnionej pracownikom jednostek samorządu terytorialnego - ekodoradcom, zatrudnionym w ramach niekonkurencyjnego projektu „Mazowsze bez smogu”, realizowanego w ramach Priorytetu II „Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza” dla Działania 2(i) „Wspieranie efektywności energetycznej i redukcji emisji gazów cieplarnianych” Funduszy Europejskich dla Mazowsza 2021-2027. Szczegółowe informacje zawarte zostały w dokumentacji zamówienia zamieszczonej na stronie https://platformazakupowa.pl/transakcja/1147932.
Vorherige Bekanntmachung482549-2025
Interne KennungOR-D-III.272.89.2025.AS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 92312212 Mit der Erstellung von Ausbildungshandbüchern verbundene Dienstleistungen, 73220000 Beratung im Bereich Entwicklung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 70220000 Dienstleistungen der Vermietung oder Verpachtung von eigenen Nichtwohnimmobilien, 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi szkoleniowej oraz doradczej dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego - ekodoradców, zatrudnionych w ramach niekonkurencyjnego projektu „Mazowsze bez smogu”, realizowanego w ramach Priorytetu II „Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza” dla Działania 2(i) „Wspieranie efektywności energetycznej i redukcji emisji gazów cieplarnianych” Funduszy Europejskich dla Mazowsza 2021-2027. Usługa składać się będzie z 5 powiązanych ze sobą elementów: 1) szkolenia główne; 2) plan działania na rzecz ochrony powietrza (dalej PDOP); 3) poradnik; 4) szkolenia doskonalące; 5) pogotowie informacyjne.