83340-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BUDOWA SIECI WODOCIĄGOWEJ I KANALIZACJI I SANITARNEJ W DROGACH DOJAZDOWYCH DO UL. ŁUŻYCKIEJ, BRZEGOWEJ, WIŚLANEJ W GMINIE ŁOMIANKI W RAMACH PROJEKTU POD NAZWĄ „GOSPODARKA WODNO - ŚCIEKOWA NA TERENACH WIEJSKICH W GMINIE ŁOMIANKI. ZADANIE ZOSTAŁO OBJĘTE WNIOSKIEM O DOFINANSOWANIE KPOD.03.15-IW.19-0030/24 W RAMACH PROJEKTU GOSPODARKA WODNO - ŚCIEKOWA NA TERENACH WIEJSKICH W GMINIE ŁOMIANKI W RAMACH
Beschreibung: BUDOWA SIECI WODOCIĄGOWEJ I KANALIZACJI I SANITARNEJ W DROGACH DOJAZDOWYCH DO UL. ŁUŻYCKIEJ, BRZEGOWEJ, WIŚLANEJ W GMINIE ŁOMIANKI W RAMACH PROJEKTU POD NAZWĄ „GOSPODARKA WODNO - ŚCIEKOWA NA TERENACH WIEJSKICH W GMINIE ŁOMIANKI. ZADANIE ZOSTAŁO OBJĘTE WNIOSKIEM O DOFINANSOWANIE KPOD.03.15-IW.19-0030/24 W RAMACH PROJEKTU GOSPODARKA WODNO - ŚCIEKOWA NA TERENACH WIEJSKICH W GMINIE ŁOMIANKI W RAMACH PRZEDSIĘWZIĘCIA DO OBJĘCIA WSPARCIEM Z KRAJOWEGO PROGRAMU PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZENIA ODPORNOŚCI, INWESTYCJA: B.1.1. INWESTYCJE W ZRÓWNOWAŻONĄ GOSPODARKĘ WODNO-ŚCIEKOWĄ NA TERENACH WIEJSKICH.”
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: NR SPRAWY: JRP/ZWIK/ZP/PN/01/01/2025