See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWY ZAKUP PALIWA GAZOWEGO DO OBIEKTÓW GRUPY ZAKUPOWEJ POWIATU MYŚLENICKIEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa paliwa gazowego do Zamawiających i ich jednostek organizacyjnych o łącznym szacunkowym wolumenie 18 898 780 kWh (+/- 15%) w okresie dostaw, tj. od dnia 01.01.2026 roku do dnia 31.12.2026 roku.
Vorherige Bekanntmachung: 693801-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający stosuje procedurę przyśpieszoną ze względu na zmieniającą się sytuację na rynku, dużą zmienność cen oraz konieczność podjęcia decyzji adekwatnych do zmieniających się warunków na rynku energii. W pozostałym zakresie zgodnie z SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 5) Zamawiający w ramach przedmiotowego postępowania może skorzystać z prawa opcji polegającego na zwiększeniu zamawianego wolumenu paliwa gazowego o maksymalnie 15%. Szczegóły dotyczące zasad skorzystania z prawa opcji zawarto w projektowanych postanowieniach umowy