833498-2025 - Wettbewerb
Polen – Wartung von Straßenbeleuchtungen – Świadczenie usług związanych z bieżącą konserwacją oświetlenia ulicznego, parkowego i miejsc pamięci narodowej na terenie gminy Wołomin.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług związanych z bieżącą konserwacją oświetlenia ulicznego, parkowego i miejsc pamięci narodowej na terenie gminy Wołomin.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są prace związane z bieżącą konserwacją oświetlenia ulicznego, parkowego i miejsc pamięci narodowej na terenie gminy Wołomin w okresie 48 miesięcy w celu utrzymania systemu oświetlenia w pełnej sprawności technicznej (tj. 6 900 sztuk punktów świetlnych i 201 sztuk skrzynek sterująco – pomiarowych oświetlenia)”. Przewiduje się coroczne zwiększenie liczby punktów świetlnych i skrzynek sterująco – pomiarowych o ok. 5%.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 p.z.p. polegających na powtórzeniu podobnych usług w zakresie usług wymienionych w SWZ i na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy.