2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis bieżący oraz okresowa konserwacja systemu klimatyzacji precyzyjnej, klimatyzacji komfortu, wentylacji mechanicznej w Centrum Personalizacji Dokumentów MSWiA w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Część nr 1 – świadczenie kompleksowych usług serwisowych, konserwacyjnych i przeglądowych systemów klimatyzacji precyzyjnej, klimatyzacji komfortu, systemów wentylacji mechanicznej oraz urządzeń chłodniczych w budynku CPD MSWiA w Warszawie, przy ul. Smyczkowej 10, 2) Część nr 2 – świadczenie kompleksowych usług serwisowych, konserwacyjnych i przeglądowych systemów klimatyzacji precyzyjnej, klimatyzacji komfortu, systemów wentylacji mechanicznej oraz urządzeń chłodniczych w budynku CPD MSWiA w Nowym Sączu przy ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich 5, Budynek nr 16.
Interne Kennung: 5/CPD/PN/KLIMA/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – świadczenie kompleksowych usług serwisowych, konserwacyjnych i przeglądowych systemów klimatyzacji precyzyjnej, klimatyzacji komfortu, systemów wentylacji mechanicznej wraz z aparaturą sterującą oraz urządzeń chłodniczych w budynku CPD MSWiA w Warszawie, przy ul. Smyczkowej 10,
Beschreibung: Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – stanowiący Dla części 1 – załącznik nr 2A do SWZ i założenia określone w Projektowanych postanowienia umowy stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – świadczenie kompleksowych usług serwisowych, konserwacyjnych i przeglądowych systemów klimatyzacji precyzyjnej, klimatyzacji komfortu, systemów wentylacji mechanicznej wraz z aparaturą sterującą oraz urządzeń chłodniczych w budynku CPD MSWiA w Nowym Sączu przy ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich 5, Budynek nr 16.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – stanowiący Dla części 2 – załącznik nr 2B do SWZ i założenia określone w Projektowanych postanowienia umowy stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.