See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Dobczyce w 2025 roku i na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań
Beschreibung: Udzielenie kredytu długoterminowego z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Dobczyce w 2025 roku i na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań -zgodnie z swz
Vorherige Bekanntmachung: 673943-2025
Interne Kennung: RI.271.1.44.2025.ANGI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001