See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Janów Lubelski w roku 2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łąkowo-rolnej, gospodarki łowieckiej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Janów Lubelski w roku 2026. Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dokumentach zamówienia (Specyfikacji Warunków Zamówienia i jej załącznikach). Wartość zamówienia podstawowego bez uwzględnienia usług podobnych oraz prawa opcji wyszacowano na kwotę: 13 956 793,38 PLN
Vorherige Bekanntmachung: 734435-2025
Interne Kennung: SA.270.22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV - Leśnictwo Szkółkarskie Gierłachy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu gospodarki szkółkarskiej do wykonania na terenie Leśnictwa Szkółkarskiego Gierłachy w roku 2026. Wartość szacunkowa dla Pakietu IV nie zawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi: 370 142,03 zł.
Interne Kennung: Pakiet IV - Leśnictwo Szkółkarskie Gierłachy
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI - Leśnictwo Zofianka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łąkowo-rolnej, gospodarki łowieckiej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Leśnictwa Zofianka w roku 2026. Wartość szacunkowa dla Pakietu VI nie zawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi: 898 040,24 zł.
Interne Kennung: Pakiet VI - Leśnictwo Zofianka
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII - Leśnictwo Obrówka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łąkowo-rolnej, gospodarki łowieckiej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Leśnictwa Obrówka w roku 2026. Wartość szacunkowa dla Pakietu VII nie zawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi: 777 747,19 zł.
Interne Kennung: Pakiet VII - Leśnictwo Obrówka
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII - Leśnictwo Momoty
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łąkowo-rolnej, gospodarki łowieckiej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Leśnictwa Momoty w roku 2026. Wartość szacunkowa dla Pakietu VIII nie zawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi: 771 268,91 zł.
Interne Kennung: Pakiet VIII - Leśnictwo Momoty
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX - Leśnictwo Jakuby
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łąkowo-rolnej, gospodarki łowieckiej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Leśnictwa Jakuby w roku 2026. Wartość szacunkowa dla Pakietu IX nie zawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi: 654 310,36 zł.
Interne Kennung: Pakiet IX - Leśnictwo Jakuby
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet X - Leśnictwo Pikule
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łąkowo-rolnej, gospodarki łowieckiej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Leśnictwa Pikule w roku 2026. Wartość szacunkowa dla Pakietu X nie zawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi: 639 545,10 zł.
Interne Kennung: Pakiet X - Leśnictwo Pikule
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet XI - Leśnictwo Majdan
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łąkowo-rolnej, gospodarki łowieckiej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Leśnictwa Majdan w roku 2026. Wartość szacunkowa dla Pakietu XI nie zawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi: 632 465,38 zł.
Interne Kennung: Pakiet XI - Leśnictwo Majdan
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet XII - Leśnictwo Stojeszyn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łąkowo-rolnej, gospodarki łowieckiej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Leśnictwa Stojeszyn w roku 2026. Wartość szacunkowa dla Pakietu XII nie zawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi: 879 341,24 zł.
Interne Kennung: Pakiet XII - Leśnictwo Stojeszyn
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet XV - Leśnictwo Kochany
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łąkowo-rolnej, gospodarki łowieckiej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Leśnictwa Kochany w roku 2026. Wartość szacunkowa dla Pakietu XV nie zawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi: 507 092,45 zł.
Interne Kennung: Pakiet XV - Leśnictwo Kochany
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet XVII - Leśnictwo Gielnia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łąkowo-rolnej, gospodarki łowieckiej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Leśnictwa Gielnia w roku 2026. Wartość szacunkowa dla Pakietu XVII nie zawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi: 551 507,27 zł.
Interne Kennung: Pakiet XVII - Leśnictwo Gielnia
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet XVIII - Leśnictwo Brody
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łąkowo-rolnej, gospodarki łowieckiej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Leśnictwa Brody w roku 2026. Wartość szacunkowa dla Pakietu XVIII nie zawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi: 843 485,82 zł.
Interne Kennung: Pakiet XVIII - Leśnictwo Brody
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet XIX - Leśnictwo Kruszyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łąkowo-rolnej, gospodarki łowieckiej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Leśnictwa Kruszyna w roku 2026. Wartość szacunkowa dla Pakietu XIX nie zawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi: 582 218,73 zł.
Interne Kennung: Pakiet XIX - Leśnictwo Kruszyna