See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pronájem osobních vozidel pro ÚVN Praha II.
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky (dále i jen „VZ“) je pronájem 4 ks osobních vozidel kategorie M1, určených pro přepravu osob či menších nákladů a zajišťujících manažerské a provozní potřeby zadavatele Ústřední vojenská nemocnice – Vojenská fakultní nemocnice Praha. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 zákona rozdělena na 2 části: - Část 1 VZ – pronájem 3 ks osobních vozidel Předmětem plnění této části VZ je 2x referentské vozidlo a 1x vozidlo manažerské. - Část 2 VZ – pronájem 1 ks osobního vozidla s užitkovým prostorem Předmětem plnění této části VZ je 1x osobní vozidlo pro účely přepravy osob a menších nákladů s úpravou zavazadlového/užitkového prostoru.
Vorherige Bekanntmachung: 6871-2024
Interne Kennung: 23019/2023-ÚVN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79220000 Dienstleistungen im Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge, 34136100 Leichtlastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část 1 - Pronájem 3 ks osobních vozidel
Beschreibung: Předmětem plnění této části VZ je 2x referentské vozidlo (Diesel) a 1x vozidlo manažerské (hybrid s majáky).
Interne Kennung: 23019/2023-ÚVN (část 1)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Los: LOT-0002
Titel: část 2 - Pronájem 1 ks osobního vozidla s užitkovým prostorem
Beschreibung: Předmětem plnění této části VZ je osobní vozidlo pro účely přepravy osob a menších nákladů s úpravou zavazadlového/užitkového prostoru (Diesel s majáky).
Interne Kennung: 23019/2023-ÚVN (část 2)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen