See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na GTP menších staveb pozemních komunikací 2023
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření Rámcové dohody je vyhotovení podrobných nebo předběžných geotechnických průzkumů staveb pozemních komunikací. Na základě této Rámcové dohody lze zadávat MT s předpokládanou hodnotou do 10 mil. Kč bez DPH.
Vorherige Bekanntmachung: 601274-2023
Interne Kennung: 01ST-001163
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dílčí smlouva na základě RD
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111250 Bodenproben
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I/24 Lomnice nad Lužnicí, obchvat – realizace podrobného GTP
Beschreibung: Předmětem zakázky je provedení podrobného GTP pro stavbu „I/24 Lomnice nad Lužnicí, obchvat“, dle zpracované a předložené projektové dokumentace.
Interne Kennung: 05PT-003133