See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu bankowego długoterminowego w wysokości 2 700 000 zł dla Gminy Wizna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na udzieleniu i obsłudze długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 2 700 000,00 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Wizna w 2025 roku oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań. Kredyt zostanie wypłacony jednorazowo, w terminie wskazanym przez Zamawiającego. Spłata kapitału w 56 ratach kwartalnych od 31 marca 2026 r. do 31 grudnia 2039 r. Oprocentowanie zmienne, oparte na stawce referencyjnej WIBOR 3M powiększonej o stałą marżę banku. Zabezpieczeniem jest weksel in blanco z deklaracją wekslową.
Vorherige Bekanntmachung: 523280-2025
Interne Kennung: BF.271.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na udzieleniu i obsłudze długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 2 700 000,00 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Wizna w 2025 roku oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań. Kredyt zostanie wypłacony jednorazowo, w terminie wskazanym przez Zamawiającego. Spłata kapitału w 56 ratach kwartalnych, od 31 marca 2026 r. do 31 grudnia 2039 r. Oprocentowanie zmienne, oparte na stawce referencyjnej WIBOR 3M powiększonej o stałą marżę banku. Zabezpieczeniem będzie weksel in blanco z deklaracją wekslową