83362-2025 - Ergebnis
Tschechien – Software-Implementierung – ROZVOJ A SERVIS SW RMS D-POINT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelROZVOJ A SERVIS SW RMS D-POINT
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je: - sjednání Rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na poskytování implementačních a konzultačních služeb pro systém RMS D-point a - poskytování servisních služeb pro systém RMS D-point. Poskytované servisní služby budou určeny pro řešení incidentů, problémů a servisních požadavků nad rámec záruky vzniklých v souvislosti s provozem a správou systému RMS D-point. Rámcová dohoda bula uzavřena s 2 Dodavateli a Servisní smlouva s 1 Dodavatelem.
Vorherige Bekanntmachung25349-2020
Interne KennungN006/20/V00018730
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001