2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania do budowy środowiska wirtualnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do budowy środowiska wirtualnego: 1) w ramach zamówienia podstawowego: 1 szt. oprogramowania; 2) w ramach prawa opcji: 1 szt. oprogramowania. wraz z udzieleniem lub zapewnieniem przez Wykonawcę udzielenia Zamawiającemu stosownej licencji umożliwiającej korzystanie z Oprogramowania na zasadach wynikających z Warunków Licencyjnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 690772-2025
Interne Kennung: ZWiDIT.2611.46.2025.529.AMA[SKR-2025]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia w ramach prawa opcji jest dostawa 1 szt. oprogramowania. 2. Realizacja Przedmiotu Umowy w zakresie prawa opcji nastąpi w terminie 10 dni roboczych od dnia doręczenia oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji. 3. Oświadczenie dotyczące prawa opcji, o którym mowa w ust. 2, może zostać złożone najpóźniej do dnia 30.04.2026 r. 4. Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji poprzez złożenie w okresie obowiązywania Umowy oświadczenia woli wskazującego, w jakim zakresie i terminie będzie wykorzystywał prawo opcji. Zamawiający będzie korzystał z prawa opcji według swoich potrzeb i nie jest zobowiązany do korzystania z niego w ogóle lub w pełnym zakresie, a Wykonawca zobowiązany jest podjąć się realizacji Przedmiotu Umowy w tym zakresie na zasadach określonych w Ofercie. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji zostanie złożone drogą poczty elektronicznej i będzie podpisane przez uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub skorzystanie z niego w niepełnym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 6. Świadczenie usług w ramach prawa opcji będzie się odbywało na zasadach wskazanych w Umowie dla zamówienia podstawowego. Postanowienia Umowy dotyczące zamówienia podstawowego odnoszą się odpowiednio do realizacji usług w ramach prawa opcji, chyba, że w Umowie wyraźnie wskazano inaczej.