833804-2025 - Wettbewerb
Polen – Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung – Kompleksowa organizacja krajowej wizyty studyjnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa organizacja krajowej wizyty studyjnej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja krajowej wizyty studyjnej w województwie wielkopolskim dla grupy około 30 uczestników, w tym doradców zawodowych oraz pracowników instytucji zaangażowanych w działania z zakresu doradztwa zawodowego i koordynacji regionalnych działań edukacyjnych. 2. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1) zapewnienie transportu autokarowego na trasie Gdańsk – województwo wielkopolskie – Gdańsk wraz z obsługą lokalnych przejazdów, 2) rezerwację i zapewnienie zakwaterowania na dwa noclegi w hotelu o standardzie minimum trzech gwiazdek, 3) zapewnienie pełnego wyżywienia obejmującego śniadania, obiady, kolacje, przerwy kawowe oraz kolację oficjalną, 4) organizację programu merytorycznego wizyty obejmującego co najmniej cztery spotkania studyjne w instytucjach działających w obszarze doradztwa zawodowego, 5) przygotowanie części kulturalno-poznawczej zgodnej z tematyką wizyty, 6) ubezpieczenie uczestników w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz kosztów leczenia, 7) zapewnienie opiekuna koordynatora odpowiedzialnego za przebieg wizyty i bieżący kontakt z Zamawiającym. 3. Wizyta planowana jest na marzec 2026 roku i potrwa trzy dni, od środy do piątku. 4. Szczegółowy program i harmonogram zostaną ustalone pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą w terminie do 14 dni roboczych od daty podpisania umowy. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 7. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. 8. Wykonawca jest zobowiązany posiadać aktualne na dzień realizacji przedmiotu zamówienia ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w kwocie nie mniejszej niż 100 000,00 zł w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia. 9. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych”, finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – inwestycja A3.1.1 KPO. 10. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego w rozumieniu art. 132 ustawy Pzp, przy zastosowaniu procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tzw. procedura odwrócona. 11. Zamawiający zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp informuje, iż w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 12. Zgodnie z art. 359 ustawy Pzp przy udzielaniu zamówień na usługi społeczne stosuje się przepisy ustawy właściwe dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne - jeżeli wartość zamówienia wyrażona w złotych jest równa lub przekracza równowartość kwoty 750 000 euro, z możliwością wyłączenia stosowania wybranych przepisów z art. 360 ustawy Pzp.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 60100000 Straßentransport/-beförderung, 80530000 Berufsausbildung, 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja krajowej wizyty studyjnej w województwie wielkopolskim dla grupy około 30 uczestników, w tym doradców zawodowych oraz pracowników instytucji zaangażowanych w działania z zakresu doradztwa zawodowego i koordynacji regionalnych działań edukacyjnych. 2. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1) zapewnienie transportu autokarowego na trasie Gdańsk – województwo wielkopolskie – Gdańsk wraz z obsługą lokalnych przejazdów, 2) rezerwację i zapewnienie zakwaterowania na dwa noclegi w hotelu o standardzie minimum trzech gwiazdek, 3) zapewnienie pełnego wyżywienia obejmującego śniadania, obiady, kolacje, przerwy kawowe oraz kolację oficjalną, 4) organizację programu merytorycznego wizyty obejmującego co najmniej cztery spotkania studyjne w instytucjach działających w obszarze doradztwa zawodowego, 5) przygotowanie części kulturalno-poznawczej zgodnej z tematyką wizyty, 6) ubezpieczenie uczestników w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz kosztów leczenia, 7) zapewnienie opiekuna koordynatora odpowiedzialnego za przebieg wizyty i bieżący kontakt z Zamawiającym. 3. Wizyta planowana jest na marzec 2026 roku i potrwa trzy dni, od środy do piątku. 4. Szczegółowy program i harmonogram zostaną ustalone pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą w terminie do 14 dni roboczych od daty podpisania umowy. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy