See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Krakowskiego Centrum Seniora, os. Szkolne 20 w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Krakowskiego Centrum Seniora. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 części: 1) dostawa mięsa drobiowego i wieprzowo- wołowego – I część zamówienia, 2) dostawa wędlin – II część zamówienia, 3) dostawa nabiału i jaj – III część zamówienia, 4) dostawa pieczywa – IV część zamówienia, 5) dostawa ciast – V część zamówienia, 6) dostawa świeżych owoców i warzyw – VI część zamówienia, 7) dostawa artykułów zbożowych, przypraw i przetworów – VII część zamówienia, 8) dostawa wyrobów garmażeryjnych – VIII część zamówienia, 9) dostawa mrożonek i ryb mrożonych – IX część zamówienia, 10) dostawa słodyczy – X część zamówienia
Interne Kennung: ZP.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając w oparciu o przepis art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych wyznacza skrócony, względem podstawowego (wynikającego z art. 138 ust. 1 P.z.p., termin składania ofert. Zgodnie z art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, termin składania ofert nie może być krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. , Zgodnie z dyspozycją art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. W ocenie zamawiającego zachodzi pilna potrzeba udzielenia tego zamówienia – zamawiający prowadzi placówki wsparcia dla osób starszych i niepełnosprawnych. W ramach działalności zobowiązany jest zapewnić miedzy innymi żywienie uczestników. Przygotowanie posiłków dla uczestników zamawiający dokonuje przy pomocy pracowników własnych i własnego profesjonalnie wyposażonego zaplecza kuchni. Konieczne jest tylko zapewnienie bieżących dostaw - zaopatrzenia w produkty spożywcze konieczne do przygotowania tych posiłków. Zamawiający, ze względu na czas wszczęcia postępowania uwarunkowany planem budżetu na kolejny rok, braki kadrowe niezależne od woli zamawiającego oraz stan pilnej konieczności udzielenia zamówienia nie może dochować standardowego terminu składania ofert, tj. 35 dni. Żywienie musi być zapewnione ciągle od pierwszych dni stycznia 2026 roku. Zamawiający, zgodnie z powołanym wyżej przepisem może wyznaczyć termin, który nie może być krótszy niż 15 dni od daty wysłania ogłoszenia o zamówieniu. Zgodnie z intencją ustawodawcy unijnego, instytucje zamawiające powinny mieć możliwość skrócenia niektórych terminów mających zastosowanie w procedurze otwartej w przypadkach, gdy dane terminy byłyby niewykonalne ze względu na pilną konieczność, która powinna zostać należycie uzasadniona przez instytucję zamawiającą. Przy czym nie musi to być wyjątkowo pilna konieczność spowodowana okolicznościami, których instytucja zamawiająca nie mogła przewidzieć i których nie można jej przypisać. Doktryna Pzp wskazuje, że może to być sytuacja, w której zamawiający powinien podjąć pilnie działania zmierzające do wykonania zamówienia publicznego – przy czym pod pojęciem pilnego działania nie należy rozumieć jedynie zdarzenia mającego na celu usunięcie skutków katastrofy, awarii lub innych o podobnym charakterze – tj. nagłych i niemożliwych do przewidzenia. W realiach niniejszego postępowania wyznaczenie terminu składania ofert bez jego skrócenia uniemożliwiłoby udzielenie zamówienia w terminie zabezpieczającym ciągłość dostaw, a tym samym żywienia uczestników – osób starszych i niepełnosprawnych - osób znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej. Mając na uwadze zakres przedmiotowy zamówienia przygotowanie oferty przez szeroki przecież krąg wykonawców działających na rynku dostaw produktów spożywczych nie jest ani nadmiernie trudne, ani czasochłonne. Skrócenie terminu na składanie ofert nie wpływa zatem na konkurencyjność postępowania, nie pozbawia żadnego z wykonawców możliwości udziału w tym postępowaniu. Każdy wykonawca - profesjonalny podmiot jest w stanie przygotować i złożyć ofertę na realizację przedmiotowego zamówienia w terminie krótszym niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje możliwość udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp, których wartość nie może przekroczyć 8,5 % wartości zamówienia podstawowego (w zakresie wszystkich części). 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z przyczyn wskazanych w Rozdziale IV SWZ, oraz spełniają określone poniżej przez zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. 2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie; 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie; 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej - zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 4) zdolności technicznej lub zawodowej – o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy w okresie trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, zrealizowali na rzecz podmiotu świadczącego usługi żywienia zbiorowego/szpitala/domu opieki/sanatorium/hotelu/szkolnej stołówki itp. co najmniej jedną dostawę (Umowę) odpowiadającą swoim rodzajem i zakresem dostawom stanowiącym przedmiot niniejszego zamówienia o wartości minimum: a) 70 000,00 zł brutto (słownie: siedemdziesiąt tysięcy złotych) (dla jednego zamawiającego) dla I części zamówienia, b) 50 000,00 zł brutto (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych) (dla jednego zamawiającego) dla II części zamówienia, c) 70 000,00 zł brutto (słownie: siedemdziesiąt tysięcy złotych) (dla jednego zamawiającego) dla III części zamówienia d) 50 000,00 zł brutto (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych) (dla jednego zamawiającego) dla IV części zamówienia, e) 15 000,00 zł brutto (słownie: piętnaście tysięcy złotych) (dla jednego zamawiającego) dla V części zamówienia f) 50 000,00 zł brutto (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych) (dla jednego zamawiającego) dla VI części zamówienia, g) 70 000,00 zł brutto (słownie: siedemdziesiąt tysięcy złotych) (dla jednego zamawiającego) dla VII części zamówienia h) 40 000,00 zł brutto (słownie: czterdzieści tysięcy złotych) (dla jednego zamawiającego) dla VIII części zamówienia i) 50 000,00 zł brutto (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych) (dla jednego zamawiającego) dla IX części zamówienia j) 30 000,00 zł brutto (słownie: trzydzieści tysięcy złotych) (dla jednego zamawiającego) dla X części zamówienia. Na potwierdzenie spełnienia powyższego warunku wykonawca przedstawi wykaz wykonanych/wykonywanych dostaw zgodny z wzorem określonym w niniejszej SWZ oraz pozytywne referencje lub inny równoważny dokument, z tym zastrzeżeniem, że dokument ten musi potwierdzić rodzaj i zakres dostaw, ich wartość oraz datę ukończenia. 3. Warunek udziału w postępowaniu dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej, musi być spełniony: przez wykonawcę samodzielnie lub przez minimum jeden podmiot udostępniający zasoby techniczne lub zawodowe (podwykonawcę) samodzielnie; a w przypadku podmiotów występujących wspólnie, samodzielnie przez minimum jednego z wykonawców występujących wspólnie. Zamawiający, w stosunku do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w odniesieniu do warunku dotyczącego sytuacji ekonomicznej lub finansowej oraz zdolności technicznej lub zawodowej dopuszcza łączne spełnianie warunku przez wykonawców. 4. Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji, w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części, polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków prawnych. 5. Wymagania dotyczące polegania na zdolnościach lub sytuacjach innych podmiotów, o których mowa w ust.4: 1) wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji innych podmiotów musi udowodnić zamawiającemu, że realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów, w szczególności przedstawiając zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający tą okoliczność; 2) Zamawiający ocenia, czy udostępniane wykonawcy przez podmioty udostępniające zasoby zdolności techniczne lub zawodowe lub ich sytuacja finansowa lub ekonomiczna, pozwalają na wykazanie przez wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu, a także bada, czy nie zachodzą, wobec tego podmiotu podstawy wykluczenia, które zostały przewidziane względem wykonawcy. 5) Jeżeli zdolności techniczne lub zawodowe podmiotu udostępniającego zasoby nie potwierdzają spełniania przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu lub zachodzą, wobec tego podmiotu podstawy wykluczenia, zamawiający żąda, aby wykonawca w terminie określonym przez zamawiającego zastąpił ten podmiot innym podmiotem lub podmiotami albo wykazał, że samodzielnie spełnia warunki udziału w postępowaniu. Wykonawca nie może, po upływie terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo ofert, powoływać się na zdolności lub sytuację podmiotów udostępniających zasoby, jeżeli na etapie składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo ofert nie polegał on w danym zakresie na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa umowa, której wzór stanowi załącznik do SWZ. Warunki zmiany umowy określa par. 10 wzoru umowy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mięsa drobiowego i wieprzowo - wołowego – I część zamówienia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Formularzach cenowych- Wykazie Artykułów Spożywczych stanowiących Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał w Wykazie Artykułów Spożywczych (Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ w kolumnie: Producent/ marka (obowiązkowo) nazwa własna (jeżeli dotyczy), producenta/markę/nazwę własną (jeśli produkt taką posiada) zaoferowanego produktu w celu zapewnienia prawidłowej identyfikacji zaoferowanego towaru i jego zgodności z warunkami zamówienia. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia podaje marki poszczególnych produktów jedynie w celu dookreślenia parametrów jakościowych produktów wyszczególnionych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załączniki nr 3 a) – 3 j) do SWZ. Termin realizacji dostaw częściowych: od dnia 2 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r. włącznie– przewidywany termin rozpoczęcia dostaw: w dniu 2 stycznia 2026 r. Pozostałe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w umowie, której wzór stanowi załącznik do SWZ. Kody CPV: 15113000-3 -Wieprzowina 15112000-6 -Drób 15111100-0 -Wołowina
Interne Kennung: I część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wędlin
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Formularzach cenowych- Wykazie Artykułów Spożywczych stanowiących Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał w Wykazie Artykułów Spożywczych (Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ w kolumnie: Producent/ marka (obowiązkowo) nazwa własna (jeżeli dotyczy), producenta/markę/nazwę własną (jeśli produkt taką posiada) zaoferowanego produktu w celu zapewnienia prawidłowej identyfikacji zaoferowanego towaru i jego zgodności z warunkami zamówienia. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia podaje marki poszczególnych produktów jedynie w celu dookreślenia parametrów jakościowych produktów wyszczególnionych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załączniki nr 3 a) – 3 j) do SWZ. Termin realizacji dostaw częściowych: od dnia 2 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r. włącznie– przewidywany termin rozpoczęcia dostaw: w dniu 2 stycznia 2026 r. Pozostałe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w umowie, której wzór stanowi załącznik do SWZ. Kody CPV:15131130-5 -Wędliny W postępowaniu o udzielenie zamówienia zamawiający żąda przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria, tj. karty charakterystyki/karty specyfikacji oferowanych produktów – na potwierdzenie zgodności z opisem przedmiotu zamówienia w pozycji: 1 – 35 formularza cenowego oprócz poz. 30 i 31;
Interne Kennung: II część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa nabiału i jaj - III część zamówienia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Formularzach cenowych- Wykazie Artykułów Spożywczych stanowiących Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał w Wykazie Artykułów Spożywczych (Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ w kolumnie: Producent/ marka (obowiązkowo) nazwa własna (jeżeli dotyczy), producenta/markę/nazwę własną (jeśli produkt taką posiada) zaoferowanego produktu w celu zapewnienia prawidłowej identyfikacji zaoferowanego towaru i jego zgodności z warunkami zamówienia. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia podaje marki poszczególnych produktów jedynie w celu dookreślenia parametrów jakościowych produktów wyszczególnionych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załączniki nr 3 a) – 3 j) do SWZ. Termin realizacji dostaw częściowych: od dnia 2 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r. włącznie– przewidywany termin rozpoczęcia dostaw: w dniu 2 stycznia 2026 r. Pozostałe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w umowie, której wzór stanowi załącznik do SWZ. Kody CPV: 03142500-3 -Jaja 15500000-3 -Produkty mleczarskie 15530000-2 -Masło W postępowaniu o udzielenie zamówienia zamawiający żąda przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria, tj. karty charakterystyki/karty specyfikacji oferowanych produktów – na potwierdzenie zgodności z opisem przedmiotu zamówienia w części III w pozycji: 1 – 61 formularza cenowego.
Interne Kennung: III część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa pieczywa – IV część zamówienia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Formularzach cenowych- Wykazie Artykułów Spożywczych stanowiących Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał w Wykazie Artykułów Spożywczych (Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ w kolumnie: Producent/ marka (obowiązkowo) nazwa własna (jeżeli dotyczy), producenta/markę/nazwę własną (jeśli produkt taką posiada) zaoferowanego produktu w celu zapewnienia prawidłowej identyfikacji zaoferowanego towaru i jego zgodności z warunkami zamówienia. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia podaje marki poszczególnych produktów jedynie w celu dookreślenia parametrów jakościowych produktów wyszczególnionych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załączniki nr 3 a) – 3 j) do SWZ. Termin realizacji dostaw częściowych: od dnia 2 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r. włącznie– przewidywany termin rozpoczęcia dostaw: w dniu 2 stycznia 2026 r. Pozostałe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w umowie, której wzór stanowi załącznik do SWZ. Kody CPV:15811000-8 -pieczywo W postępowaniu o udzielenie zamówienia zamawiający żąda przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria, tj. karty charakterystyki/karty specyfikacji oferowanych produktów – na potwierdzenie zgodności z opisem przedmiotu zamówienia w zakresie części IV w pozycji: 1 – 18 formularza cenowego.
Interne Kennung: IV część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa ciast – V część zamówienia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Formularzach cenowych- Wykazie Artykułów Spożywczych stanowiących Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał w Wykazie Artykułów Spożywczych (Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ w kolumnie: Producent/ marka (obowiązkowo) nazwa własna (jeżeli dotyczy), producenta/markę/nazwę własną (jeśli produkt taką posiada) zaoferowanego produktu w celu zapewnienia prawidłowej identyfikacji zaoferowanego towaru i jego zgodności z warunkami zamówienia. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia podaje marki poszczególnych produktów jedynie w celu dookreślenia parametrów jakościowych produktów wyszczególnionych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załączniki nr 3 a) – 3 j) do SWZ. Termin realizacji dostaw częściowych: od dnia 2 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r. włącznie– przewidywany termin rozpoczęcia dostaw: w dniu 2 stycznia 2026 r. Pozostałe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w umowie, której wzór stanowi załącznik do SWZ. Kody CPV:15812000-3 -wyroby ciastkarskie i ciasta
Interne Kennung: V część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 15812000 Gebäck und Kuchen
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa świeżych owoców i warzyw – VI część zamówienia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Formularzach cenowych- Wykazie Artykułów Spożywczych stanowiących Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał w Wykazie Artykułów Spożywczych (Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ w kolumnie: Producent/ marka (obowiązkowo) nazwa własna (jeżeli dotyczy), producenta/markę/nazwę własną (jeśli produkt taką posiada) zaoferowanego produktu w celu zapewnienia prawidłowej identyfikacji zaoferowanego towaru i jego zgodności z warunkami zamówienia. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia podaje marki poszczególnych produktów jedynie w celu dookreślenia parametrów jakościowych produktów wyszczególnionych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załączniki nr 3 a) – 3 j) do SWZ. Termin realizacji dostaw częściowych: od dnia 2 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r. włącznie– przewidywany termin rozpoczęcia dostaw: w dniu 2 stycznia 2026 r. Pozostałe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w umowie, której wzór stanowi załącznik do SWZ. Kody CPV: 03100000-2 -Produkty rolnictwa i ogrodnictwa 03212100-1 -Ziemniaki 03221000-6 -Warzywa
Interne Kennung: VI część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 03100000 Landwirtschafts- und Gartenbauerzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa artykułów zbożowych, przypraw i przetworów – VII część zamówienia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Formularzach cenowych- Wykazie Artykułów Spożywczych stanowiących Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał w Wykazie Artykułów Spożywczych (Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ w kolumnie: Producent/ marka (obowiązkowo) nazwa własna (jeżeli dotyczy), producenta/markę/nazwę własną (jeśli produkt taką posiada) zaoferowanego produktu w celu zapewnienia prawidłowej identyfikacji zaoferowanego towaru i jego zgodności z warunkami zamówienia. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia podaje marki poszczególnych produktów jedynie w celu dookreślenia parametrów jakościowych produktów wyszczególnionych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załączniki nr 3 a) – 3 j) do SWZ. Termin realizacji dostaw częściowych: od dnia 2 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r. włącznie– przewidywany termin rozpoczęcia dostaw: w dniu 2 stycznia 2026 r. Pozostałe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w umowie, której wzór stanowi załącznik do SWZ. Kody CPV: 15831000-2 -cukier 15610000-7 -produkty z przemiału ziarna 15850000-1 -produkty z ciasta makaronowego 15200000-0 -ryby przetworzone i konserwowe- 15890000-3 - różne produkty spożywcze 15331130-7 -fasola, groch, papryki, pomidory i pozostałe warzywa 15332100-5 - przetworzone owoce 15871270-7 -majonez 15331000-7 -przetworzone warzywa 15870000-7 - przyprawy i przyprawy korzenne 15860000-4 (kawa, herbata i podobne produkty) 15841000-5 (kakao)
Interne Kennung: VII część zamówienia
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa wyrobów garmażeryjnych – VIII część zamówienia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Formularzach cenowych- Wykazie Artykułów Spożywczych stanowiących Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał w Wykazie Artykułów Spożywczych (Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ w kolumnie: Producent/ marka (obowiązkowo) nazwa własna (jeżeli dotyczy), producenta/markę/nazwę własną (jeśli produkt taką posiada) zaoferowanego produktu w celu zapewnienia prawidłowej identyfikacji zaoferowanego towaru i jego zgodności z warunkami zamówienia. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia podaje marki poszczególnych produktów jedynie w celu dookreślenia parametrów jakościowych produktów wyszczególnionych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załączniki nr 3 a) – 3 j) do SWZ. Termin realizacji dostaw częściowych: od dnia 2 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r. włącznie– przewidywany termin rozpoczęcia dostaw: w dniu 2 stycznia 2026 r. Pozostałe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w umowie, której wzór stanowi załącznik do SWZ. Kody CPV:15894300 W postępowaniu o udzielenie zamówienia zamawiający żąda przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria, tj. karty charakterystyki/karty specyfikacji oferowanych produktów – na potwierdzenie zgodności z opisem przedmiotu zamówienia w zakresie części VIII w pozycji: 1 - 21 formularza cenowego.
Interne Kennung: VIIIczęść zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa mrożonek i ryb mrożonych – IX część zamówienia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Formularzach cenowych- Wykazie Artykułów Spożywczych stanowiących Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał w Wykazie Artykułów Spożywczych (Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ w kolumnie: Producent/ marka (obowiązkowo) nazwa własna (jeżeli dotyczy), producenta/markę/nazwę własną (jeśli produkt taką posiada) zaoferowanego produktu w celu zapewnienia prawidłowej identyfikacji zaoferowanego towaru i jego zgodności z warunkami zamówienia. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia podaje marki poszczególnych produktów jedynie w celu dookreślenia parametrów jakościowych produktów wyszczególnionych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załączniki nr 3 a) – 3 j) do SWZ. Termin realizacji dostaw częściowych: od dnia 2 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r. włącznie– przewidywany termin rozpoczęcia dostaw: w dniu 2 stycznia 2026 r. Pozostałe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w umowie, której wzór stanowi załącznik do SWZ. Kody CPV: 15331170-9 -Warzywa mrożone 15332100-5- przetworzone owoce 15221000-3- ryby mrożone
Interne Kennung: IX część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa słodyczy – X część zamówienia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Formularzach cenowych- Wykazie Artykułów Spożywczych stanowiących Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał w Wykazie Artykułów Spożywczych (Załączniki Nr 3a) – 3j) do SWZ w kolumnie: Producent/ marka (obowiązkowo) nazwa własna (jeżeli dotyczy), producenta/markę/nazwę własną (jeśli produkt taką posiada) zaoferowanego produktu w celu zapewnienia prawidłowej identyfikacji zaoferowanego towaru i jego zgodności z warunkami zamówienia. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia podaje marki poszczególnych produktów jedynie w celu dookreślenia parametrów jakościowych produktów wyszczególnionych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załączniki nr 3 a) – 3 j) do SWZ. Termin realizacji dostaw częściowych: od dnia 2 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r. włącznie– przewidywany termin rozpoczęcia dostaw: w dniu 2 stycznia 2026 r. Pozostałe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w umowie, której wzór stanowi załącznik do SWZ. Kody CPV: 15980000-1 - napoje bezalkoholowe 15842000-2 - czekolada i wyroby cukiernicze
Interne Kennung: X część zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 15842300 Süßwaren