See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego "Pożyczka na rewitalizację" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Beschreibung: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego "Pożyczka na rewitalizację" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZZK/141/DIF/2017 cz. 0 Aneks nr 4
Art des Auftrags: Dienstleistungen