2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO NA TERENIE GMINY SULEJÓW NA LATA 2027-2030
Beschreibung: I Gmina Sulejów – organizator publicznego transportu zbiorowego w rozumieniu art. 7 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 285, 1173), zwanej w dalszej części „ustawą”, na podstawie art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy, ogłasza zamiar bezpośredniego zawarcia umów o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w gminnych przewozach pasażerskich w latach 2027-2030. Świadczenie ww. usług realizowane będzie na sześciu liniach komunikacyjnych relacji: S1 Sulejów – Barkowice – Koło; S2 Sulejów – Biała – Sulejów; S3 Sulejów – Wójtostwo – Salkowszczyzna; S4 Sulejów – Uszczyn – Kłudzice; S5 Sulejów – Witów – Zalesice; S6 Sulejów – Witów-Kolonia – Łazy-Dąbrowa 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest wybór Operatora (Operatorów), z którym (z którymi) zostanie bezpośrednio zawarta umowa, obejmująca świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, w gminnych przewozach pasażerskich w transporcie drogowym w latach 2027- 2030, na liniach komunikacyjnych wymienionych w punkcie I, dla których Gmina Sulejów jest Organizatorem publicznego transportu zbiorowego. 2. Przewidywany tryb udzielenia zamówienia – na podstawie art. 19 ust. 1 pkt 3 stawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym; Organizator dokona wyboru operatora poprzez bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. 3. Podstawą do bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego stanowić będzie art. 22 ust. 1 pkt.1 stawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: I Gmina Sulejów – organizator publicznego transportu zbiorowego w rozumieniu art. 7 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 285, 1173), zwanej w dalszej części „ustawą”, na podstawie art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy, ogłasza zamiar bezpośredniego zawarcia umów o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w gminnych przewozach pasażerskich w latach 2027-2030. Świadczenie ww. usług realizowane będzie na sześciu liniach komunikacyjnych relacji: S1 Sulejów – Barkowice – Koło; S2 Sulejów – Biała – Sulejów; S3 Sulejów – Wójtostwo – Salkowszczyzna; S4 Sulejów – Uszczyn – Kłudzice; S5 Sulejów – Witów – Zalesice; S6 Sulejów – Witów-Kolonia – Łazy-Dąbrowa 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest wybór Operatora (Operatorów), z którym (z którymi) zostanie bezpośrednio zawarta umowa, obejmująca świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, w gminnych przewozach pasażerskich w transporcie drogowym w latach 2027- 2030, na liniach komunikacyjnych wymienionych w punkcie I, dla których Gmina Sulejów jest Organizatorem publicznego transportu zbiorowego. 2. Przewidywany tryb udzielenia zamówienia – na podstawie art. 19 ust. 1 pkt 3 ustawy; Organizator dokona wyboru operatora poprzez bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. 3. Podstawą do bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego stanowić będzie art. 22 ust. 1 pkt.1. 4. Kod CPV: 60112000 Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego. 5. Rodzaj zamówienia: usługi transportu autobusowego (miejskie/regionalne).