833937-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Przetarg nieograniczony pn. Rozbudowa systemów szpitalnych oraz dostawa sprzętu i oprogramowania w zakresie digitalizacji i cyfryzacji dokumentacji medycznej w ramach projektu: „Rozwój cyfryzacji i cyberbezpieczeństwa w Szpitalu w Krynicy-Zdroju”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzetarg nieograniczony pn. Rozbudowa systemów szpitalnych oraz dostawa sprzętu i oprogramowania w zakresie digitalizacji i cyfryzacji dokumentacji medycznej w ramach projektu: „Rozwój cyfryzacji i cyberbezpieczeństwa w Szpitalu w Krynicy-Zdroju”
Interne KennungSPZOZ-ZP-271-36/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31710000 Elektronische Ausstattung, 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 - Część 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu HIS o funkcjonalności umożliwiające: - Rozszerzenie zakresu EDM o nowe dokumenty ustawowe wraz z monitorowaniem - Wsparcie digitalizacji dokumentacji medycznej w zakresie karty informacyjnej z leczenia szpitalnego zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w SWZ i załącznikach.
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 - Część 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemów szpitalnych o moduły: Bank Krwi, Pracownia Serologii z integracją z e-Krew zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w SWZ i załącznikach.
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 - Część 3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i oprogramowania do tworzenia dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej wykorzystującego narzędzia ICT zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w SWZ i załącznikach.
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 - Część 4
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i oprogramowania do digitalizacji papierowej dokumentacji medycznej zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w SWZ i załącznikach.