833954-2025 - Ergebnis
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – SZP/243-172/2025, Dostawa urządzenia do skanowania taśm tekstylnych w ramach projektu pn.”Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” nr FEDS.01.01-IZ.00-0003/24
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSZP/243-172/2025, Dostawa urządzenia do skanowania taśm tekstylnych w ramach projektu pn.”Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” nr FEDS.01.01-IZ.00-0003/24
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa urządzenia do skanowania taśm tekstylnych w ramach projektu pn.”Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” nr FEDS.01.01-IZ.00-0003/24. Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę urządzenia, montaż, instalacja, uruchomienie i instruktaż (w formie online, w języku polskim lub angielskim, dla co najmniej 4 osób) oraz sprawdzenie poprawności działania w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego w siedzibie Zamawiającego. Kod CPV: 38500000-0 Aparatura kontrolna i badawcza Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie ponosi Wykonawca. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. na Grobli 15, 50-421 Wrocław, budynek L-1, 046. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 SWZ– OPZ. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Zał.nr 3 do SWZ. 7. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 8. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust.1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 9. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 05.02.2026r (90 dni). 10. Oferta musi składać się z: 10.1.formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia; 10.2.oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia; 10.3.oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 10.4.(jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; 10.5.(jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 10.6.dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; 10.7.(jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust.4 uPzp. 10.8.PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH potwierdzających, że oferowane przez Wykonawcę dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy: opisu oferowanego przedmiotu zamówienia -specyfikacji technicznej oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców – pozwalającego stwierdzić zgodność oferowanego urządzenia/zestawu z wymaganiami Zamawiającego przedstawionymi odpowiednio w Załączniku nr 2 do SWZ – wypełniony Załącznik nr 2 do SWZ. Za przedmiotowy środek dowodowy Zamawiający uznaje wskazane przez Wykonawcę w Załączniku 2 do SWZ OPZ kol. Oferowane parametry – potwierdzenie spełnienia wymogów poprzez oferowane przez Wykonawcę parametry. Zgodnie z art. 107 uPzp, w przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (aktualnych na dzień ich złożenia). Zasady tej nie stosuje się, jeżeli pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. (WYCIĄG) 11.Do Oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie, że nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu - Wykonawca składa je w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia, zwanym dalej JEDZ, stanowiącego Załącznik nr 2 do Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (EU) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016r. 11a. JEDZ nie obejmuje swoim zakresem podstaw wykluczenia, o których mowa w art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576. W związku z tym Wykonawca dołącza do Oferty oświadczenie odrębne w stosunku do tych, które są składane na formularzu JEDZ (zgodne w treści z Zał. Nr 5.1 do SWZ dla Wykonawcy/Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o zamówienie oraz Zał. Nr 5.2 do SWZ dla podmiotu udostępniającego zasoby). 11.3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców ubiegających się o zamówienie. 11.4. Wykonawca w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia wraz ze swoim JEDZ także JEDZ podmiotu udostępniającego zasoby.2. Jeżeli dotyczy Wykonawca, polega na zasobach podmiotów udostępniających zasoby, o których mowa w art.118 ust.1 uPzp składa wraz z ofertą zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby –szczegóły rozdz.VIII SWZ
Vorherige Bekanntmachung657615-2025
Interne KennungDostawa urządzenia do skanowania taśm tekstylnych w ramach projektu pn.”Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” nr FEDS.01.01-IZ.00-0003/24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSSZP/243-172/2025, Dostawa urządzenia do skanowania taśm tekstylnych w ramach projektu pn.”Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” nr FEDS.01.01-IZ.00-0003/24. 1.Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa urządzenia do skanowania taśm tekstylnych w ramach projektu pn.”Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” nr FEDS.01.01-IZ.00-0003/24. Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę urządzenia, montaż, instalacja, uruchomienie i instruktaż (w formie online, w języku polskim lub angielskim, dla co najmniej 4 osób) oraz sprawdzenie poprawności działania w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego w siedzibie Zamawiającego. Kod CPV: 38500000-0 Aparatura kontrolna i badawcza Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie ponosi Wykonawca. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. na Grobli 15, 50-421 Wrocław, budynek L-1, 046. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 SWZ – OPZ. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 3 do SWZ. 5. Wymagany termin realizacji przedmiotu umowy wynosi: do 4 miesięcy od daty zawarcia umowy. 5.1.Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 6. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 7. Zakup jest realizowany w ramach projektu umowa o dofinansowanie projektu - „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” (nr FEDS.01.01-IZ.00-0003/24). Zamawiający oświadcza, że przedmiot niniejszej umowy dofinansowany został z Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021 – 2027, Priorytet 1 Fundusze Europejskie na rzecz przedsiębiorczego Dolnego Śląska. Działanie 1.1. Rozwój jednostek naukowych, Typ 1.1.A Inwestycje w rozwój publicznej infrastruktury badawczej. A. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ, przy użyciu których Zamawiający będzie komunikował się z Wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - rozdz.X SWZ. (WYCIĄG) 1.Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie Ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w uPzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, tj.: 1.1. przy użyciu platformy: e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/pl/, w szczególności w zakresie udostępnienia Wykonawcom: Ogłoszeń, SWZ z załącznikami, Informacji dla Wykonawców w tym informacji o wyniku postępowania oraz ZŁOŻENIA Oferty; 1.2. poczty elektronicznej: agnieszka.perehiniec@pwr. edu.pl w szczególności w zakresie: zapytania do postępowania, wezwania do złożenia wyjaśnień/dokumentów i oświadczeń, informacja o wyniku postępowania. 2. Zamawiający zastrzega, że Oferta może zostać przekazana wyłącznie za pomocą platformy e-Zamówienia. B. Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: 1. Jako odrębny Załącznik nr 3 do SWZ Zamawiający zamieścił wzór umowy, która określa warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego. 2. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 uPzp, we wskazanym we Wzorze Umowy oraz w SWZ.
Interne KennungLotA
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.