83397-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego z wyposażeniem dla OSP Jesionowo
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego z wyposażeniem dla OSP Jesionowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z pełnym wyposażeniem, bez dostawy oraz szkoleniem personelu Ochotniczej Straży Pożarnej w Jesionowie.. Zakupiony pojazd musi być wyposażony w odpowiednie urządzenia gaśnicze, ratunkowe oraz systemy niezbędne do realizacji działań ratowniczo-gaśniczych. W ramach zamówienia dostawca zobowiązany jest do przeprowadzenia kompleksowego szkolenia z zakresu obsługi pojazdu, urządzeń gaśniczych, systemów ratunkowych oraz konserwacji i użytkowania sprzętu. Szkolenie powinno obejmować instruktaż dla personelu OSP Jesionowo w zakresie: • Obsługi samochodu ratowniczo-gaśniczego oraz jego wyposażenia, • Użytkowania urządzeń gaśniczych i ratunkowych, • Procedur i zasad bezpiecznej eksploatacji pojazdu w warunkach operacyjnych, • Podstawowej konserwacji i utrzymania pojazdu oraz sprzętu. Szczegóły dotyczące technicznych wymagań, wyposażenia oraz innych specyfikacji zawarte są w załączniku nr 1 do SWZ_Opis Przedmiotu Zamówienia
Interne Kennung: IP.271.20.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 oraz art. 222 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320), w związku z charakterem przedmiotu zamówienia, obejmującym Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego z wyposażeniem dla OSP Jesionowo. Zamawiający zastrzega, że postępowanie prowadzone jest zgodnie z przepisami, z uwzględnieniem wymogów określonych w ustawie Pzp, a także w zgodzie z zasadami przejrzystości, uczciwej konkurencji oraz efektywnego zarządzania środkami publicznymi. Uzasadnienie: Postępowanie realizowane jest w trybie umożliwiającym jak najszybsze wyłonienie wykonawcy z uwagi na krótki termin realizacji zadania określonego w umowie o dofinansowanie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001